Είσοδος
 el  en

Είσοδος

Είστε νέος χρήστης; Εγγραφείτε!

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΩΝ 20ης ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Γ Ν Ω Σ Τ Ο Π Ο Ι Ο Υ Μ Ε  Ο Τ Ι

 

. Για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 20ης Σεπτεμβρίου  2015 ανακηρύχτηκαν για την εκλογική περιφέρεια Χανίων :

 

            Α) Οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων :

 

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

 

  1. ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μηνά
  2. ΠΟΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Πέτρου
  3. ΒΑΓΙΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΑΛΙΑ) του Νικολάου
  4. ΜΠΑΛΩΜΕΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του Δημητρίου
  5. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του Παναγιώτη
  6. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΖΩΗ του Χαράλαμπου

 

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

 

  1. ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Εμμανουήλ
  2. ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  3. ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Επαμεινώνδα
  4. ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗ - ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) του Νικολάου
  5. ΣΤΑΣΣΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΕΛΒΙΡΑ (ΕΛΒΗ) του Φαίδρου
  6. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ

 

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

 

  1. ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Εμμανουήλ
  2. ΓΑΡΜΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
  3. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Σίμου

 

ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

 

  1. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Παναγιώτη
  2. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΔΑΦΝΗ του Μανούσου
  3. ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αντωνίου
  4. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου
  5. ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Φώτιου
  6. ΛΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του Γεωργίου

 

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

  1. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
  3. ΚΟΥΜΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ του Γεωργίου
  4. ΛΟΥΤΣΕΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Εμμανουήλ
  5. ΜΕΛΙΣΣΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Στυλιανού
  6. ΡΗΓΑΝΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Δημητρίου

 

 

 

 

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

 

1   . ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη

2   . ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου

3   . ΓΕΛΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

4   . ΨΑΡΑΚΗ - ΠΟΠΟΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Ιωσήφ

5   . ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου

6    . ΜΟΥΜΟΥΤΖΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Παναγιώτη

 

 

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

 

1 . ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Ανδρέα

 

 

ΟΑΚΚΕ-Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ

 

1 . ΜΠΡΟΦΑ ΜΑΡΟΥΣΩ του Ελευθερίου

 

ΚΟΙΝΩΝΙΑ

 

1 . ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου - Ευαγγέλου

 

ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.)

 

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη
  2. ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  3. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη
  4. ΚΑΦΟΥΡΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του Παναγιώτη

 

ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

 

  1. ΡΩΜΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γεωργίου
  2. ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου
  3. ΤΖΙΝΕΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
  4. ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη
  5. ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ
  6. ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ ΛΟΥΚΙΑ του Γεωργίου

 

δημιουργία, ξανά! Θάνος Τζήμερος

 

1 . ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ

 

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

 

  1. ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Σπυρίδωνος
  2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Κυριάκου
  3. ΜΠΕΜΠΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου
  4. ΛΑΛΑΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

 

 

 

 

 

 

ΚΚΕ(μ-λ) - Μ-Λ ΚΚΕ - ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

 

  1. ΑΡΧΟΛΕΩΝ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΚΟΚΟΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Νικολάου
  3. ΜΠΟΥΤΣΟΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παύλου
  4. ΝΤΑΜΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Εμμανουήλ
  5. ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του Ιωσήφ
  6. ΧΑΡΤΖΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

 

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ, κοινωνία αξιών, Κόμμα Πειρατών Ελλάδας

 

1 . ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ του Πέτρου

 

 

ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ -

ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας - εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα - Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς

 

  1. ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
  2. ΚΑΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Ελευθερίου
  3. ΚΙΟΥΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αναστασίου
  4. ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΥΡΩΝ του Νικολάου
  5. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
  6. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του Θεοφάνη

 

 

ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΙΣ «ΕΛ.ΛΑ.Σ»

 

 1 . ΓΚΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θωμά

 

 

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ –

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ)

 

1            ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

2            ΠΡΑΣΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

3            ΚΑΒΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

4            ΚΟΥΡΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ 

5            ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ

6            ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σπυρίδωνα

 

 

Β) Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικρατείας

 

 

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ 

 

 

  1. ΔΡΑΓΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανδρέα
  2. ΦΩΤΙΟΥ ΘΕΑΝΩ του Βασιλείου
  3. ΚΟΤΖΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Άγγελου
  4. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ζαχαρία
  5. ΓΑΒΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  6. ΦΙΛΙΝΗ ΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου
  7. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γρηγορίου
  8. ΜΕΣΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του Κωνσταντίνου
  9. ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Θεμιστοκλή
  10. ΤΡΙΓΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αγησιλάου
  11. ΚΟΝΙΟΡΔΟΥ ΛΥΔΙΑ του Εμμανουήλ
  12. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αγγέλου

 

 

 

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

 

  1. ΦΟΡΤΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Πέτρου
  2. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννου
  3. ΚΕΡΑΜΕΩΣ ΝΙΚΗ του Κωνσταντίνου
  4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου
  5. ΧΗΝΟΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Διονυσίου
  6. ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥ ΑΝΤΥΠΑΣ του Συμεών 
  7. ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
  8. ΓΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνος
  9. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Ευθυμίου
  10. ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ - ΤΣΙΡΙΝΤΑΝΗ ΠΑΓΩΝΑ του Νικολάου
  11. ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδώρου
  12. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Θωμά

 

 

 

 

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

 

  1. ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ηλία
  2. ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Βασιλείου
  4. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  5. ΤΣΑΓΓΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνος
  6. ΣΧΟΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου
  7. ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στυλιανού

 

 

 

 

ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

 

  1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ - ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του Ιωάννη
  2. ΚΑΡΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
  3. ΣΚΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
  4. ΣΚΥΛΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Στεφάνου
  5. ΜΑΤΣΑΓΓΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Δημητρίου
  6. ΜΑΡΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  7. ΚΑΛΑΒΡΕΖΟΥ ΙΟΛΗ - ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου
  8. ΜΥΡΙΒΗΛΗ ΕΛΕΝΗ του Χαραλάμπους
  9. ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
  10. ΜΠΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του Θωμά
  11. ΧΡΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
  12. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου

 

 

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

  1.   ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου
  2.   ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  3.   ΧΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου
  4. ΡΙΤΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΡΗ) του Ιωάννη
  5. ΟΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Γεωργίου
  6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ελευθερίου
  7. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  8. ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
  9. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ (ΜΑΙΡΗΝΗ) συζ. Αναστασίου
  10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα
  11. ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανέστη
  12. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα

 

 

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

 

  1. ΤΡΕΜΟΝΤΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙ του Τζων Ογκάστ
  2. ΚΛΕΙΔΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Διονυσίου
  3. ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ) του Κωνσταντίνου
  4. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
  5. ΑΡΒΑΝΙΤΗ - ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ανδρέα
  6. ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Βασιλείου
  7. ΒΑΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Σωτηρίου
  8. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΖΗΣΗΣ του Κωνσταντίνου
  9. ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
  10. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  11. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του Νικολάου

 

 

ΚΟΙΝΩΝΙΑ

 

1 . ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

 

 

 

ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.)

 

1  .ΣΤΑΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη

2  .ΒΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικηφόρου - Φωκά

3  .ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλεξάνδρου

4  .ΓΕΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πολυκράτη

5  .ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Ευαγγέλου

6  .ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Γεωργίου

7  .ΓΚΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου

8  .ΜΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ιακώβου

9  .ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αθανασίου

10  . ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ (ΜΑΝΟΣ) του Λουλούδη

 

 

ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

 

1   .ΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νικολάου

2   .ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του Διονυσίου

3   .ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ του Λαζάρου

4   .ΠΟΡΤΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Σταύρου

5   .ΜΩΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μάρκου

6   .ΜΑΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου

7   .ΜΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

8    ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου

9   .ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του Πέτρου

10    .ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Γεωργίου

11    .ΜΑΚΑΡΩΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ελευθερίου

12    .ΝΕΓΡΕΠΟΝΤΗ-ΔΕΛΙΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Αμβροσίου

 

 

δημιουργία, ξανά! Θάνος Τζήμερος 

 

1   . ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του Γεωργίου

2   . ΜΠΕΖΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βενιζέλου-Ελευθερίου

3   . ΤΣΙΜΠΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βαλσάμη

4   . ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Τηλέμαχου

5   . ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

 

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

 

1   . ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΗΡΩ – ΓΕΩΡΓΙΑ του Γεωργίου

2   . ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αποστόλου

3   . ΜΠΑΤΣΑΡΙΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Εμμανουήλ

4   . ΝΑΣΙΚΑ ΖΩΗ του Ιωάννη

5   . ΠΑΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Ευαγγέλου

6   . ΝΙΑΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

7   . ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Ιωάννη

8   . ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΜΑΡΙΕΛΕΝΑ του Νικολάου

9   . ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΑΛΙΑ του Χρήστου

10    . ΔΡΑΓΑΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του Ιακώβου

11    . ΡΟΥΠΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Διονυσίου

12     .ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του Νικολάου

 

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ, κοινωνία αξιών, Κόμμα Πειρατών Ελλάδας

 

  1. ΠΟΛΥΖΩΪΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Μενάνδρου
  2. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου
  3.  ΚΟΣΚΙΝΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Κωνσταντίνου

 

 

 

ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ -

ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας - εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα - Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς

 

  1.  ΓΚΑΡΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Χρίστου
  2.  ΓΟΥΝΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Αναστασίου
  3.  ΓΡΟΛΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  4.  ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  5.  ΜΠΙΣΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του Σπύρου
  6.  ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου
  7.  ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αριστείδη
  8.  ΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του Ευαγγέλου
  9.  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη

10.   ΦΕΛΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου

11.   ΦΩΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ηλία-Ιωάννη

12.   ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου

 

 

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ –

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ)

 

  1. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στεφάνου
  2. ΚΟΝΤΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του Ιωάννη
  3. ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χρήστου
  4. ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Ξενοφώντος
  5. ΚΑΤΡΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη
  6. ΜΗΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΙΑΝ) του Δημητρίου
  7. ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του Αγγέλου
  8. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΚΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ του Νικολάου
  9. ΓΑΡΥΦΑΛΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ιωάννη
  10. ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
  11. ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδωνος
  12. ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

 

 

 

            Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 20η Σεπτεμβρίου  2015 ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει την 07:00 ώρα και θα λήξει την 19:00 ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την υπ΄αριθμ. 107818/7.9.2015 και την 107805/7.9.2015 (για τους Ετεροδημότες)του Αντιπεριφερειάρχη Χανίων .

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΙΝΑΧΩΡΙΟΥ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

    62ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Αμυγδαλοκεφαλίου

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Αμυγδαλοκεφαλίου

 Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Αμυγδαλοκεφαλίου.

63ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Βάθης

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Βάθης

 

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βάθης.

64ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Βλάτους

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα  Βλάτους

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βλάτους.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΙΝΑΧΩΡΙΟΥ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

65ο

Εκλογικού Διαμερίσματος ΄Ελους

Δημοτικό Σχολείο ΄Ελους

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος ΄Ελους.

 

66ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κάμπου

Ενοριακό Κέντρο Κάμπου

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κάμπου.

67ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κεφαλίου

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Κεφαλίου

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κεφαλίου.

68ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Περιβολίων

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Περιβολίων

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Περιβολίων.

 

69ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Στροβλών

Ενοριακό Κέντρο Στροβλών

 Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Στροβλών.

 

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

70ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Γραμβούσας

Αίθουσα Ενοριακού Κέντρου  Γραμβούσας

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Γραμβούσας των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ, Λ και  Μ.

71ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Γραμβούσας

Αίθουσα Κοινοτικού Ιατρείου Γραμβούσας

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος  Γραμβούσας των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω

 

72ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλαθενών

Δημοτικό Σχολείο Καλαθενών

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Καλαθενών.

 

73ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλλεργιανών

Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου Καλλεργιανών

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καλλεργιανών.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

74ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου

1ο Γυμνάσιο Κισσάμου

(αίθουσα 1)

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε και Ζ

 

75ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου

1ο Γυμνάσιο Κισσάμου

(αίθουσα 2)

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Η, Θ, Ι, και Κ.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους εκλογείς :

- Του Ε/Γ –Ο/Γ «ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ»

76ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου

1ο Γυμνάσιο Κισσάμου

(αίθουσα 3)

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα Λ, Μ,Ν, και Ξ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

77ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου

1ο Δημοτικό Σχολείο Κισσάμου

(αίθουσα 1)

α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Ο, Π,Ρ,Σ, (μέχρι και τον εκλογέα ΣΤΗΜΑΔΩΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟ).

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους εκλογείς :

- Του Αστυνομικού Τμήματος Κισσάμου

   78ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου

1ο Δημοτικό Σχολείο Κισσάμου

(αίθουσα 2)

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Σ (από την εκλογέα ΣΤΙΒΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ), Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω. 

 

79ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κουκουναράς

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Κουκουναράς

Οι εκλογείς  οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κουκουναράς.

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΚΙΣΣΑΜΟΥ 

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

80ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Λουσακιών

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Λουσακιών

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Λουσακιών.  

 

  81ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου

Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ και Λ .

 

82ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου

Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ , Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

83ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου (Συνοικισμός Σφηναρίου)

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Σφηναρίου

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου του συνοικισμού Σφηναρίου.

 

 

 

 

 

 

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΚΙΣΣΑΜΟΥ

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

84ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Πολυρρήνιας

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Πολυρρήνιας

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Πολυρρήνιας.

 

85ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Σηρικαρίου

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Σηρικαρίου

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Σηρικαρίου.

 

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΜΥΘΗΜΝΗΣ

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

86ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Δραπανιά

Δημοτικό Σχολείο Δραπανιά

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Δραπανιά.

87ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Βουλγάρω

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Βουλγάρω

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Βουλγάρω. 

 

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΜΥΘΗΜΝΗΣ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

88ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλουδιανών

Δημοτικό Σχολείο Καλουδιανών

α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Καλουδιανών.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους εκλογείς :

- Του Κ.Α  17550 .

89ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Μαλαθύρου

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Μαλαθύρου

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Μαλαθύρου.

90ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Περβολακίων

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Περβολακίων

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Περβολακίων.

91ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Ποταμίδας

Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου  Ποταμίδας

 Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Ποταμίδας.

 

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΜΥΘΗΜΝΗΣ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

92ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Ρόκκας

Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου  Ρόκκας

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Ρόκκας.

 

93ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Σασάλου

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Σασάλου

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Σασάλου.

94ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Σφακοπηγαδίου

Δημοτικό Σχολείο Σφακοπηγαδίου

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Σφακοπηγαδίου.

 

95ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Τοπολίων

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Τοπολίων

 Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Τοπολίων.

96ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Φαλελιανών

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Φαλελιανών

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Φαλελιανών.

97ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Χαιρεθιανών

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Χαιρεθιανών

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Χαιρεθιανών.

 

 

 

 

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

1st  

1ο Ειδικό Εκλογικό Τμήμα Ετεροδημοτών Χανίων (ΑΜΙΓΕΣ)

1ο Λύκειο Χανίων (τέως κτήριο ΑΒΕΑ έναντι Κολυμβητηρίου)

Αίθουσα  1

 

Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους ετεροδημότες εκλογείς της βασικής εκλογικής Περιφέρειας Β’ ΑΘΗΝΩΝ των οποίων το επώνυμο αρχίζει από το Α έως και το Ω

 

2ο   

2ο Ειδικό Εκλογικό Τμήμα Ετεροδημοτών Χανίων (ΜΙΚΤΟ)

1ο Λύκειο Χανίων (τέως κτήριο ΑΒΕΑ έναντι Κολυμβητηρίου)

Αίθουσα  2

 

Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους ετεροδημότες εκλογείς των βασικών εκλογικών Περιφερειών Α’ ΑΘΗΝΩΝ, Β’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ και Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ και ΣΕΡΡΩΝ των οποίων το επώνυμο αρχίζει από το Α έως και το Ω

 

 

Το πρόγραμμα αυτό να τοιχοκολληθεί έξω από κάθε κατάστημα ψηφοφορίας και στα δημοσιότερα μέρη των δήμων και των κοινοτήτων και των συνοικισμών αυτών.

 

 

 

                                                                                                                        Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

 

                                                                                                            ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Νέα Ανακοινώσεις

©Δήμος Κισσάμου