Είσοδος
 el  en

Είσοδος

Είστε νέος χρήστης; Εγγραφείτε!

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΛΟΓΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

EΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                    Κίσσαμος 14/5/2014

ΝΟΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

Έχοντας υπόψη:

 

 

1. Τις διατάξεις του άρθρου 23 ν.3852/2010 «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης - Πρόγραμμα Καλλικράτης» (Α΄ 87).

 

2. Την αριθ. 23/2014 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Χανίων   όπως διορθώθηκε με την υπ’αρ. 30/2014 όμοιά της , με την οποία ανακηρύχθηκαν οι αναφερόμενοι σ' αυτή συνδυασμοί υποψηφίων για τις εκλογές της 18ης Μαΐου 2014.

 

Γνωστοποιούμε ότι

Για τις δημοτικές εκλογές της 18ης Μαΐου 2014  ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων για το δήμο Κισσάμου:

 

Α΄  ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ :  «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΥΘΥΝΗΣ»

  Έμβλημα ένα δένδρο ελιάς με τετράγωνα φύλλα, τη λέξη Κίσαμος με το ονοματεπώνυμο του  υποψηφίου Δημάρχου, το όνομα του συνδυασμού και τις φράσεις “Μία γενιά μπροστά!” και “Ενδιαφερόμαστε πραγματικά, σκεφτόμαστε διαφορετικά!”.

 

  ΑΝΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ          Υποψήφιος  Δήμαρχος

 

 

           Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ιναχωρίου 

1) ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2) ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΜΙΧΑΗΛ

3) ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

4) ΣΚΑΛΙΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας  Κισάμου

1) ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΒΙΔΑΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3) ΒΟΥΤΕΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4) ΖΟΥΡΙΔΑΚΗ-ΣΚΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

5)ΚΑΡΕΦΥΛΛΑΚΗ ΝΙΚΗ του  ΙΩΑΝΝΗ

6)ΚΑΣΤΑΝΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

7) ΚΑΣΤΑΝΟΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8) ΚΟΜΠΟΓΕΝΝΗΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

9) ΛΟΥΠΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ

10) ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗ-ΧΟΡΕΥΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

11) ΜΑΡΑΚΑΚΗ-ΣΚΑΛΙΔΑΚΗ ΚΟΡΙΝΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12) ΜΑΡΕΝΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του  ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

13) ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΞΑΝΘΙΠΠΟΥ

14) ΜΕΝΕΓΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

15) ΜΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΘΕΟΧΑΡΗ

16) ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

17) ΜΠΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

18) ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΙΩΑΝΝΗ

19) ΝΤΟΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ

20) ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

21) ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του  ΜΙΧΑΗΛ

22) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ

23) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

24) ΠΑΤΕΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

25) ΠΑΤΕΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του  ΣΤΕΦΑΝΟΥ

26) ΠΕΡΑΘΩΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

27) ΠΕΤΡΑΚΗ-ΠΑΤΕΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΙΝΑ) του  ΦΩΤΙΟΥ

28) ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ)  του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

29) ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΑΝΔΡΕΑ

30) ΣΚΟΥΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

31) ΣΠΕΡΕΛΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ

32) ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

33) ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

34) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ

35) ΦΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΤΖΑΝΗ

36) ΧΑΙΡΕΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ)  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

37) ΧΑΡΤΖΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

38) ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

         Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας  Μηθύμνης

1) ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ  του  ΧΡΗΣΤΟΥ

2) ΓΚΛΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3) ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4) ΚΟΥΚΟΥΛΑ-ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΝΙΚΗ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5) ΜΠΟΝΑΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΦΩΤΙΟΥ

6) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ

7) ΡΑΪΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8) ΤΖΙΡΤΖΙΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9) ΦΑΝΟΥΡΓΙΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

10) ΧΑΙΡΕΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΣΤΕΦΑΝΟΥ

11) ΧΟΥΔΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

 

      Υποψήφιοι  Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Κισάμου

1) ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του  ΙΩΑΝΝΗ

2) ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΣΤΕΦΑΝΟΥ

3) ΣΑΜΨΑΚΗ - ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΓΑΠΗ – ΠΗΝΕΛΟΠΗ(ΠΟΠΗ) του  ΙΩΑΝΝΗ

4) ΤΖΙΡΤΖΙΛΑΚΗ-ΧΑΡΤΖΟΥΛΑΚΗ ΜΑΝΩΛΙΑ του  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

5) ΤΣΙΡΙΩΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΒΑΝΑ) του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

      Υποψήφιοι  Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Βουλγάρω

1) ΠΑΝΑΝΑΚΗ-ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΧΟΥΔΑΛΑΚΗ - ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

 

      Υποψήφιοι  Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας  Γραμβούσας  

1) ΓΙΟΥΡΟΥΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΚΑΤΕΡΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΙΩΑΝΝΗ

3) ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

       Υποψήφιοι  Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας  Δραπανιά

1) ΒΟΡΡΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΙΩΑΝΝΗ

2) ΜΑΡΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΙΩΑΝΝΗ

3) ΜΕΤΖΙΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ του  ΑΝΔΡΕΑ

4) ΜΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

      Υποψήφιοι  Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας  Καλλεργιανών

1) ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

      Υποψήφιοι  Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας  Καλουδιανών

1) ΜΠΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 

       Υποψήφιοι  Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας  Λουσακιών

1) ΜΑΛΕΦΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

      Υποψήφιοι  Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας  Πλατάνου

1) ΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΣΧΕΤΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του  ΙΩΑΝΝΗ

3) ΤΕΡΕΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

 

        Υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής  κοινότητας Αμυγδαλοκεφαλίου

      1) ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

      2) ΜΑΡΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

        Υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής  κοινότητας Βάθης

1) ΚΟΓΧΥΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του  ΕΥΤΥΧΙΟΥ

2) ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του  ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

       Υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής  κοινότητας Βλάτους

1) ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2) ΜΙΧΕΛΑΚΗ-ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

 

        Υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής  κοινότητας Έλους

1) ΛΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2) ΣΚΥΛΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

        Υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής  κοινότητας Καλαθενών

1) ΒΕΣΤΑΚΗ-ΤΣΙΧΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

        Υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής  κοινότητας Κάμπου

1) ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

      Υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής  κοινότητας Κεφαλίου

1) ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ-ΣΚΥΛΟΥΡΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ του  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

 

    Υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής  κοινότητας  Μαλαθύρου

    1) ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του  ΕΥΤΥΧΙΟΥ

 

   Υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής  κοινότητας  Περβολακίων

   1) ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

   Υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής  κοινότητας Περιβολίων

  1) ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

 Υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής  κοινότητας  Ποταμίδας

 1) ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΤΖΕΪΜΣ του  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

 

Υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής  κοινότητας Ρόκκας

1) ΤΣΟΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής  κοινότητας  Σηρικαρίου

 1) ΓΙΑΝΝΕΝΑΚΗ- ΚΑΤΣΙΚΑΝΔΑΡΑΚΗ ΜΑΡΘΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 2) ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  του ΦΩΤΗ

 

Υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής  κοινότητας  Στροβλών

1) ΒΑΚΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΓΑΡΟΦΑΛΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΕΥΤΥΧΙΟΥ

 

Υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής  κοινότητας  Σφακοπηγαδίου

1) ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2) ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής  κοινότητας Φαλλελιανών

1) ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΤΟΥΛΤΣΙΝΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του  ΜΙΧΑΗΛ

 

 

Β΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  : «Κίσσαμος Πρωτεύουσα Δύναμη»

Έμβλημα του συνδυασμού είναι παραλληλόγραμμο σχήμα, που φέρει γραμματικά και εικαστικά στοιχεία, και ειδικότερα: α) γραμματικά στοιχεία: ύπερθεν αναγραφόμενη η επωνυμία του συνδυασμού «Κίσσαμος Πρωτεύουσα Δύναμη» σε δυο σειρές (1η σειρά: Κίσσαμος, Δεύτερη σειρά: Πρωτεύουσα Δύναμη) με κόκκινα στοιχεία, β) εικαστικά στοιχεία: αριστερά του εμβλήματος απεικονίζεται κλάδος ελαίας πρασίνου χρώματος, φέρων τρία φύλλα και δύο καρπούς (ελιές) με λευκές λεπτομέρειες εντός του πράσινου χρώματος κάτωθι των γραμματικών στοιχείων και καθ’ όλο το μήκος του εμβλήματος απεικονίζεται τεθλασμένη γραμμή χρώματος γαλάζιου (προς γραφιστική απεικόνιση της θάλασσας) με λευκές λεπτομέρειες εντός αυτής, φέρουσα κυματοειδή μορφή.

 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ  του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ             Υποψήφιος Δήμαρχος

 

 

     Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας  Ιναχωρίου:

1) ΒΑΪΔΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

2) ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

3) ΣΚΑΛΙΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  του  ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

4) ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΜΑΜΑ

 

    Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας  Κισάμου:

1) ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3) ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4) ΓΕΩΡΓΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

5) ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

6) ΔΕΙΚΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

7) ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του  ΣΑΒΒΑ

8) ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

9) ΚΑΣΤΑΝΟΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10) ΚΑΤΕΡΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ

11) ΚΕΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

12) ΚΟΓΧΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

13) ΚΟΝΤΟΠΥΡΑΚΗ ΝΙΚΗ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ

14) ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

15) ΚΟΥΤΣΑΥΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ

16) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

17) ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18) ΜΑΥΡΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ

19) ΜΟΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του  ΕΥΤΥΧΙΟΥ

20) ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΠΑΞΕΣ) του  ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

21) ΜΠΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

22) ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του  ΙΩΑΝΝΗ

23) ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

24) ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

25) ΠΑΡΑΣΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

26) ΠΙΤΣΙΓΑΥΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

27) ΠΡΟΦΗΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ)  του  ΚΥΡΙΑΚΟΥ

28) ΣΓΟΥΡΟΜΑΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΙΟΣ) του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

29) ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

30) ΣΚΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΖΑΧΑΡΙΑ

31) ΣΚΟΡΔΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

32) ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

33) ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

34) ΤΟΥΛΟΥΠΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

35) ΦΑΝΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

36) ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

37) ΧΟΧΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

38) ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

     Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας  Μηθύμνης

1) ΔΕΡΟΥΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΘΕΟΔΩΡΟΓΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3) ΚΑΛΟΓΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4) ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

5) ΜΑΡΤΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

6) ΜΠΑΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7) ΜΠΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

8) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9) ΠΑΡΤΣΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

10) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11) ΣΚΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12) ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

 

      Υποψήφιοι  Σύμβουλοι  Δημοτικής Κοινότητας Κισάμου

1) ΑΝΝΟΥΣΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΚΑΤΣΙΚΑΝΔΑΡΑΚΗ-ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3) ΜΑΡΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΙΩΑΝΝΗ

4) ΜΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

5) ΠΕΡΑΘΩΡΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΣΑΝΤΡΑ) του  ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

      6) ΤΥΡΑΚΗ-ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

     Υποψήφιοι  Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας Βουλγάρω

1) ΚΑΜΠΙΑΝΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του  ΜΙΧΑΗΛ

2) ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΡΔΗ

3) ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΧΟΥΔΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του  ΘΕΟΧΑΡΗ

 

            Υποψήφιοι  Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας Γραμβούσας

1) ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΒΑΡΟΥΧΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3) ΔΕΙΚΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4) ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

            Υποψήφιοι  Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας  Δραπανιά

1) ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2) ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΕΥΤΥΧΙΟΥ

3) ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΛΙΝΑ του  ΝΙΚΟΛΑΕ

4) ΦΑΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΙΩΣΗΦ

 

      Υποψήφιοι  Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας  Καλλεργιανών

1) ΑΛΥΓΙΖΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3) ΚΟΡΩΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του  ΗΛΙΑ

4) ΣΚΟΥΝΑΚΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ του  ΑΡΤΕΜΙΟΥ

 

      Υποψήφιοι  Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας Καλουδιανών

1) ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του  ΧΡΗΣΤΟΥ

3) ΤΟΥΛΟΥΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΤΣΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΗΛΙΑ

 

     Υποψήφιοι  Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας Λουσακιών

1) ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του  ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ

2) ΒΕΣΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του  ΜΙΧΑΗΛ

3) ΒΛΑΣΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

4) ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΠΑΝΤΕΛΗ

 

     Υποψήφιοι  Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας  Πλατάνου

1) ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΒΟΛΑΚΑΚΗ – ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του  ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

3) ΓΟΝΑΛΑΚΗΣ ΦΕΙΔΙΑΣ του ΦΕΙΔΙΑ

4) ΚΟΜΠΟΓΙΕΝΝΗΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

     Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αμυγδαλοκεφαλίου

    1) ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

    2) ΧΑΙΡΕΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

      Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Βάθης

1) ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

2) ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

     Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Βλάτους

1) ΚΟΡΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2) ΛΙΤΣΑΡΔΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ του  ΜΑΡΚΟΥ

 

     Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Έλους

1) ΚΥΡΙΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΡΑΪΣΑΚΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ του  ΘΕΟΧΑΡΗ

 

     Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Κάμπου

1) ΜΑΝΔΡΑΜΠΑΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΧΑΡΤΖΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

    Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Καλαθενών

1) ΛΕΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΜΙΧΑΗΛ

2) ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

      Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Κεφαλίου

1) ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΚΡΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

     Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Κουκουναράς

1) ΜΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΣΤΕΦΑΝΟΥ

2) ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

    Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Μαλαθύρου

    1) ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

    2) ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΙΩΑΝΝΗ

 

   Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Περβολακίων

  1) ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

  2) ΛΥΚΟΒΑΡΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Περιβολίων

1) ΛΟΥΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πολυρρήνιας

1) ΓΡΥΜΠΑΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2) ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ποταμίδας

1) ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του  ΘΕΟΦΙΛΟΥ

2) ΧΑΙΡΕΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Ρόκκας

1) ΚΟΥΡΜΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του  ΧΑΡΙΔΗΜΟΥ

2) ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σασάλου

1) ΓΕΩΡΓΕΔΑΚΗΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΠΑΤΣΟΥΜΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του  ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Σηρικαρίου

1) ΚΑΤΣΙΚΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

2) ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Στροβλών

1) ΗΛΙΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ) του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2) ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Σφακοπηγαδίου

1) ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

2)ΣΚΕΥΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Τοπολίων

1) ΒΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Φαλλελιανών

1) ΓΟΝΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Χαιρεθιανών

1) ΘΕΟΔΩΡΟΓΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2) ΣΧΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

 

 

Γ΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ:   «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΙΣΣΑΜΟΥ»

Έμβλημα που αποτελείται από τη λέξη «ΛΑΪΚΗ» και από κάτω τη λέξη «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ» και δεξιά  τους υπάρχει παράσταση γαρύφαλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά.

 

 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ        Υποψήφιος Δήμαρχος

 

 

    Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ιναχωρίου

1) ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

2) ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3) ΜΑΡΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κισάμου

1) ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

2) ΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του  ΜΙΧΑΗΛ

3) ΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ  του   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4) ΒΑΓΙΑΣ ΒΑΓΙΑΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΓΑΡΟΦΑΛΑΚΗ – ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ του  ΙΩΑΝΝΗ            

7) ΔΗΜΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

8) ΚΟΥΤΣΟΥΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9) ΚΡΙΤΣΙΩΠΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10) ΛΟΥΠΑΣΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΑΝΔΡΕΑ

11) ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

12) ΜΠΑΤΟΥΔΑΚΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ  του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

13) ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14) ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

15) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

16) ΡΕΪΖΑΚΗ - ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17) ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ  του  ΜΙΧΑΗΛ

18) ΧΑΤΖΑΚΗ-ΛΕΚΟΤΟΝΕΤΑΚΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

19) ΨΑΡΑΚΗ ΟΛΓΑ του  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

 

            Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μηθύμνης 

1) ΒΕΡΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

2) ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3) ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του  ΙΩΑΝΝΟΥ

4) ΣΚΕΥΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΤΖΙΡΤΖΙΛΑΚΗΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6) ΦΑΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΙΩΑΝΝΗ

 

           Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Γραμβούσας

1)       ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

     Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας  Πλατάνου

     1) ΑΝΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

 

Δ΄  ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ : «Νέα Κίσαμος - Νέα Εποχή»

Έμβλημα που αποτελείται από την ονομασία του συνδυασμού, η οποία είναι χωρισμένη σε δύο μέρη (συνολικά 3 γραμμές). Ειδικότερα, η φράση «Νέα Κίσαμος» είναι γραμμένη με γραμματοσειρά σε ίσιες, απλές γραμμές και στρογγυλά γράμματα όπου χρειάζονται. Η λέξη «Κίσαμος», η οποία βρίσκεται στην δεύτερη σειρά, έχει τονιστεί περισσότερο σε σχέση με την λέξη «Νέα», η οποία είναι στην πρώτη σειρά. Και οι δύο λέξεις έχουν χρώμα σε απόχρωση του μπλε. Η φράση «Νέα Κίσαμος» είναι γραμμένη με γραμματοσειρά σαν χειρόγραφη και έχει χρώμα κόκκινο και βρίσκεται στην τρίτη σειρά. Ανάμεσα στις δύο φράσεις υπάρχει γραμμή σε σχήμα καμπύλης, η οποία ξεκινάει λεπτή και όσο προχωράει γίνεται πιο έντονη. Η γραμμή αυτή είναι σε απόχρωση του πράσινου. Αριστερά του τίτλου έχει τοποθετηθεί το σχεδιάγραμμα του δήμου Κισάμου σε χρώμα καφέ, το οποίο όσο προχωράει προς τα κάτω γίνεται κίτρινο. Στην τοποθεσία της πόλης Κισάμου υπάρχει στρογγυλή κουκίδα σε κίτρινο χρώμα. Πάνω από τον χάρτη υπάρχουν τρία δελφίνια σε γραμμικό σχεδιασμό σε αποχρώσεις του γαλάζιου.

 

 

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ         Υποψήφιος Δήμαρχος

 

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας  Ιναχωρίου

1) ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΔΕΡΟΥΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3) ΖΟΥΡΙΔΑΚΗ ΛΕΚΟΤΟΝΕΤΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του  ΜΙΧΑΗΛ

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας  Κισάμου

1) ΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

2) ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΑΡΕΤΟΥΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4) ΒΑΡΟΥΧΑΚΗ – ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του  ΑΝΙΚΗΤΟΥ

5) ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΕΥΤΥΧΙΟΥ

6) ΓΙΑΝΝΕΝΑΚΗ - ΜΟΥΡΑΝΤΟΒΑ ΜΑΡΙΑΜ του  ΒΙΑΤΣΕΣΛΑΒ

7) ΓΛΑΜΠΕΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ

8) ΚΑΛΑΦΑΤΑΚΗ ΚΟΥΦΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του  ΣΤΑΥΡΟΥ

9) ΚΑΤΕΡΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

10) ΚΑΤΣΙΚΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ

11) ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΔΙΑΜΑΝΤΩ) του  ΑΛΕΞΙΟΥ

12) ΚΟΥΝΕΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13) ΚΟΥΡΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΜΙΧΑΗΛ

14) ΚΟΥΤΣΑΥΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

15) ΚΟΥΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

16) ΜΑΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ

17) ΜΠΑΛΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΠΑΝΤΕΛΗ

18) ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΜΙΧΑΗΛ

19)ΠΑΤΕΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του  ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ

20) ΣΚΑΛΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ

21) ΣΚΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

22) ΣΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

23) ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του  ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

24) ΤΖΟΥΓΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

25) ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

26) ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας  Μηθύμνης

1) ΓΕΩΡΓΕΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2) ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3) ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΘΕΟΚΤΙΣΤΟΥ

4) ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΠΑΡΤΣΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

6) ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7) ΤΑΠΕΙΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

8) ΦΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΤΙΜΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του  ΙΩΑΝΝΗ

9) ΨΑΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

       Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Κισάμου

1) ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

2) ΒΕΣΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

3) ΔΟΥΒΛΕΤΗ ΒΑΓΓΕΛΙΩ του  ΑΝΔΡΕΑ

4) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

5) ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

6) ΦΙΩΤΑΚΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του  ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

 

     Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Βουλγάρω

1) ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2) ΚΩΣΤΑΡΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3) ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4) ΣΑΜΨΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

 

     Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας  Γραμβούσας

1) ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΠΕΡΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

     Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας  Δραπανιά

1) ΛΥΡΑΚΗ ΜΑΡΤΙΜΙΑΝΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 2) ΡΑΠΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

     Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας  Καλλεργιανών

1) ΒΕΡΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2) ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΣΤΑΘΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

3) ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του  ΙΩΣΗΦ

 

    Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας  Καλουδιανών

1) ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2) ΜΠΑΧΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

    Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Λουσακιών

1) ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΜΙΧΑΗΛ

2) ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3) ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4) ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

    Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Πλατάνου

1) ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΚΑΡΕΦΥΛΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3) ΜΑΡΑΘΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4) ΣΚΟΡΔΥΛΑΚΗΣ ΒΑΡΔΗΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

    Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Αμυγδαλοκεφαλίου

     1) ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ (ΑΝΝΑ) του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

      Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Βάθης

1) ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

 

      Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Βλάτους

1) ΜΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2) ΤΖΙΜΠΛΑΚΗ ΜΟΣΧΑΝΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του  ΙΩΑΝΝΗ

 

     Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Έλους

1) ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

     Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Καλαθενών

1) ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

     Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Κάμπου

1) ΧΑΙΡΕΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

 

  

     Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Κεφαλίου

1) ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ

 

     Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Κουκουναράς

1) ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2) ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

     Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Μαλαθύρου

1) ΓΙΑΝΝΕΝΑΚΗ ΠΟΛΥΜΝΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

      Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Περβολακίων

      1) ΜΠΟΝΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

      Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Περιβολίων

      1) ΚΑΜΗΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ 

 

   Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Πολυρρηνίας

   1) ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

  Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Ποταμίδας

1) ΧΟΥΔΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Ρόκκας

1) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

2) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Σασάλου

1) ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του  ΙΩΑΝΝΗ

2) ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Σηρικαρίου

1) ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

2) ΜΑΝΤΡΑΜΠΑΖΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Στροβλών

      1) ΚΟΥΦΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Σφακοπηγαδίου

1) ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2) ΣΚΕΥΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Τοπολίων

1) ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Φαλλελιανών

1) ΣΚΛΑΒΟΥΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2) ΦΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας  Χαιρεθιανών

1)      ΛΟΥΒΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΝΙΚΗΤΑ

 

 

 

 

            Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 18η Μαΐου 2014 ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει την 07:00 ώρα και θα λήξει την 19:00 ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την υπ' αριθ. 55073/2.5.2014 απόφαση του Αντιπεριφερειάρχη (θα παρατεθούν τα εκλογικά τμήματα και καταστήματα ψηφοφορίας).

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΙΝΑΧΩΡΙΟΥ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

    68ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Αμυγδαλοκεφαλίου

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Αμυγδαλοκεφαλίου

 Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Αμυγδαλοκεφαλίου.

69ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Βάθης

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Βάθης

 

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βάθης.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Βάθης Κοινοτικοί Εκλογείς.

70ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Βλάτους

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα  Βλάτους

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βλάτους.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Βλάτους Κοινοτικοί Εκλογείς.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΙΝΑΧΩΡΙΟΥ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

71ο

Εκλογικού Διαμερίσματος ΄Ελους

Δημοτικό Σχολείο ΄Ελους

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος ΄Ελους.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Έλους Κοινοτικοί Εκλογείς.

72ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κάμπου

Ενοριακό Κέντρο Κάμπου

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κάμπου.

73ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κεφαλίου

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Κεφαλίου

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κεφαλίου.

74ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Περιβολίων

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Περιβολίων

α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Περιβολίων.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Περιβολίων Κοινοτικοί Εκλογείς.

75ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Στροβλών

Ενοριακό Κέντρο Στροβλών

 Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Στροβλών.

 

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

76ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Γραμβούσας

Αίθουσα Ενοριακού Κέντρου  Γραμβούσας

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Γραμβούσας των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ, Λ και  Μ.

77ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Γραμβούσας

Αίθουσα Κοινοτικού Ιατρείου Γραμβούσας

α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος  Γραμβούσας των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Γραμβούσας Ετεροδημότες Εκλογείς.

 γ) Ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Γραμβούσας Κοινοτικός Εκλογέας.

78ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλαθενών

Δημοτικό Σχολείο Καλαθενών

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Καλαθενών.

 

79ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλλεργιανών

Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου Καλλεργιανών

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καλλεργιανών.

 

 

 

 

 

 

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

80ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου

1ο Γυμνάσιο Κισσάμου

(αίθουσα 1)

 α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, και Γ (μέχρι και την εκλογέα ΓΡΥΛΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΒΥΣΣΙΝΙΑ).

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Κισσάμου Ετεροδημότες Εκλογείς.

 γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Κισσάμου Κοινοτικοί Εκλογείς.

δ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους εκλογείς :

- Της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Κισσάμου 

- Του Αστυνομικού Τμήματος Κισσάμου

- Του Ε/Γ –Ο/Γ «ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ»

81ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου

1ο Γυμνάσιο Κισσάμου

(αίθουσα 2)

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ (μέχρι και τον εκλογέα ΚΟΝΤΟΠΥΡΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ).

82ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου

1ο Γυμνάσιο Κισσάμου

(αίθουσα 3)

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Κ (από την εκλογέα ΚΟΡΑΚΑΚΗ ΑΡΕΤΗ), Λ, Μ (μέχρι και τον εκλογέα ΜΑΡΤΣΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ).

 

 

 

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΚΙΣΣΑΜΟΥ

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

83ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου

1ο Δημοτικό Σχολείο Κισσάμου

(αίθουσα 1)

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ (από την εκλογέα ΜΑΣΜΑΝΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ), Ν, Ξ, Ο, Π (μέχρι και τον εκλογέα ΠΑΡΤΣΑΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟ).

   84ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου

1ο Δημοτικό Σχολείο Κισσάμου

(αίθουσα 2)

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Π (από την εκλογέα ΠΑΣΑΛΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ) , Ρ και Σ. 

85ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου

2ο Δημοτικό Σχολείο Κισσάμου

(αίθουσα 1)

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

86ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κουκουναράς

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Κουκουναράς

Οι εκλογείς  οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κουκουναράς.

 

 

 

 

 

 

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΚΙΣΣΑΜΟΥ 

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

87ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Λουσακιών

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Λουσακιών

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Λουσακιών.  

 

  88ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου

Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου

α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ και Λ .

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου.

γ) Ο Κοινοτικός εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου.

89ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου

Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου

 Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ  , Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

90ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου (Συνοικισμός Σφηναρίου)

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Σφηναρίου

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου του συνοικισμού Σφηναρίου.

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΚΙΣΣΑΜΟΥ 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

91ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Πολυρρήνιας

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Πολυρρήνιας

 α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Πολυρρήνιας.

β) Ο Κοινοτικός εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Πολυρρήνιας.

92ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Σηρικαρίου

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Σηρικαρίου

α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Σηρικαρίου.

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Σηρικαρίου.

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΜΥΘΗΜΝΗΣ

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

93ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Δραπανιά

Δημοτικό Σχολείο Δραπανιά

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Δραπανιά των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Ι, Κ, Λ, και Μ.

94ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Δραπανιά

Δημοτικό Σχολείο Δραπανιά

α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Δραπανιά των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Δραπανιά. 

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Δραπανιά Κοινοτικοί Εκλογείς.

95ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Βουλγάρω

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Βουλγάρω

 α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Βουλγάρω. 

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Βουλγάρω Ετεροδημότες Εκλογείς.

γ) Ο Κοινοτικός εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βουλγάρω. 

 

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΜΥΘΗΜΝΗΣ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

96ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλουδιανών

Δημοτικό Σχολείο Καλουδιανών

α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Καλουδιανών.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Καλουδιανών Ετεροδημότες Εκλογείς.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους εκλογείς :

- Του Κ.Α  17550 .

97ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Μαλαθύρου

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Μαλαθύρου

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Μαλαθύρου.

98ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Περβολακίων

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Περβολακίων

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Περβολακίων.

99ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Ποταμίδας

Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου  Ποταμίδας

 α)Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Ποταμίδας.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Ποταμίδας Κοινοτικοί Εκλογείς.

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΜΥΘΗΜΝΗΣ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

100ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Ρόκκας

Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου  Ρόκκας

α)Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Ρόκκας.

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Ρόκκας. 

 

101ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Σασάλου

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Σασάλου

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Σασάλου.

102ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Σφακοπηγαδίου

Δημοτικό Σχολείο Σφακοπηγαδίου

 α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Σφακοπηγαδίου.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Σφακοπηγαδίου Ετεροδημότες Εκλογείς.

103ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Τοπολίων

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Τοπολίων

 Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Τοπολίων.

104ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Φαλελιανών

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Φαλελιανών

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Φαλελιανών.

105ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Χαιρεθιανών

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Χαιρεθιανών

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Χαιρεθιανών.

 

 

Οι έδρες του δημοτικού συμβουλίου ανέρχονται σε είκοσι επτά (27)

                                                                                                                                               

Οι έδρες της εκλογικής περιφέρειας Κισσάμου  ανέρχονται σε .δέκα εννέα (19).

Οι έδρες της εκλογικής περιφέρειας Μηθύμνης  ανέρχονται σε  έξι (6)

  Οι έδρες της εκλογικής περιφέρειας Ιναχωρίου ανέρχονται σε  δύο (2)

 

 

Το πρόγραμμα αυτό να τοιχοκολληθεί έξω από κάθε Κατάστημα ψηφοφορίας και στα δημοσιότερα μέρη του δήμου και των συνοικισμών αυτών.

 

 

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

 

                                                                                                   ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Νέα Ανακοινώσεις

©Δήμος Κισσάμου