Είσοδος
 el  en

Είσοδος

Είστε νέος χρήστης; Εγγραφείτε!

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΛΟΓΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑ ΚΡΗΤΗΣ 2014

 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΝΟΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ                                                Κίσσαμος   15/5/2014      

ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 

Ο Δήμαρχος

 

Έχοντας υπόψη:

 

1. Τις διατάξεις του ν.3852/2010 "Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης - Πρόγραμμα Καλλικράτης" (Α΄87).

 

2. Την αριθ. 38/2014  απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Χανίων  με την οποία ανακηρύχθηκαν για τις εκλογές της 18ης Μαΐου 2014 οι αναφερόμενοι σ' αυτήν υποψήφιοι συνδυασμών της περιφερειακής ενότητας Χανίων της Περιφέρειας Κρήτης.

 

 

Γ Ν Ω Σ Τ Ο Π Ο Ι Ο Υ Μ Ε  Ο Τ Ι

 

 

            Για τις εκλογές για την ανάδειξη των αιρετών περιφερειακών αρχών της 18ης Μαΐου 2014 ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων:

 

Α) Συνδυασμός με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΡΗΤΗΣ»,

με έμβλημα τη λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω τη λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ.

Δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρύφαλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά.

 

ΟΡΦΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Υποψήφιος Περιφερειάρχης Κρήτης

 

ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης  Περιφερειακής Ενότητας Χανίων

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΧΑΝΙΩΝ

 

1. ΑΛΑΜΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                                                      

2. ΑΝΘΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ                                                                 

3. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΜΑΡΚΟΥ                                                                

4. ΒΙΔΑΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                    

5. ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                        

6. ΓΡΑΜΒΟΥΣΑΚΗ - ΗΛΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ                                      

7. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΡΟΥΣΣΟΥ                                                           

8. ΚΑΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                               

9. ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗ-ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΔΟΜΙΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                

10. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ                                                                      

11. ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ  ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                        

12. ΚΟΥΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                

13. ΛΟΥΠΑΣΑΚΗ-ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                  

14. ΜΕΛΙΣΣΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ                                                        

15. ΜΟΤΑΚΗ - ΚΟΥΜΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ                                             

16. ΠΑΠΑΚΑΣΤΡΗΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                      

17. ΡΗΓΑΝΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                            

18. ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                         

19. ΤΣΟΥΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ                                                           

20. ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                

 

 

 

 

 

 

 

Β) Συνδυασμός με το όνομα «ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΚΡΗΤΗΣ»

Το όνομα του Συνδυασμού είναι «ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΚΡΗΤΗΣ» και σαν έμβλημα έχει έναν έλικα - λουλούδι με τα τέσσερα χρώματα (πράσινο, πορτοκαλί, μπλε & κόκκινο) που αντιστοιχούν – συμβολίζουν τους στόχους: περιβάλλον, πολίτης, οικονομία, κοινωνία.

 

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιος Περιφερειάρχης Κρήτης

 

ΑΓΟΡΑΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης  Περιφερειακής Ενότητας Χανίων

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΧΑΝΙΩΝ

 

1.  ΑΓΓΕΛΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

2.  ΒΑΓΙΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΑΛΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3.  ΒΕΡΟΥΛΗ - ΚΑΡΚΑΝΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4.  ΒΟΥΚΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

5.  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

6.  ΚΑΖΑΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7.  ΚΑΛΛΙΤΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8.  ΛΟΥΠΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

9.  ΛΟΥΦΑΡΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

10. ΛΥΜΠΕΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

11. ΜΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

12. ΜΠΑΡΔΑΤΣΟΥ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗ ΝΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

13. ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

14. ΜΠΟΥΝΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

15. ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

16. ΡΩΜΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

17. ΤΣΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

18. ΧΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

19. ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΙΩΣΗΦ

20. ΨΩΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

 

 

 

Γ) Συνδυασμός με το όνομα: «Ανυπόταχτη Κρήτη»,

Με έμβλημα: Από πάνω «Ανυπόταχτη Κρήτη» με γραμματοσειρά (pf manic attack). Στο πλάι δεξιά από την «Ανυπόταχτη Κρήτη» σημαία ασπρόμαυρη. Από κάτω η Κρήτη παραμορφωμένη και μέσα στην Κρήτη «ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ» με λευκά κεφαλαία γράμματα.

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ

Υποψήφιος Περιφερειάρχης Κρήτης

 

ΠΑΠΑΜΗΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφια Αντιπεριφερειάρχης Περιφερειακής Ενότητας Χανίων

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΧΑΝΙΩΝ

 

1. ΒΑΓΙΩΝΑΚΗ ΜΕΡΟΠΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 

2.  ΒΑΡΟΥΞΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3.  ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ     

4.  ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5.  ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6.  ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

7.  ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8.  ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗ ΖΑΜΠΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ     

9.  ΚΑΨΑΛΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ

10. ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

11. ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12. ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΙΧΑΗΛ

13. ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14.  ΠΙΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

15.  ΠΡΕΚΑΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

16 . ΤΣΙΚΝΙΑ ΜΥΡΤΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

17.  ΧΑΤΖΗΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18.  ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

 

 

 

 

 

 

 

Δ) Συνδυασμός με το όνομα «Μια Κρήτη, ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ – ΑΝΘΡΩΠΟΣ».

Το σήμα του συνδυασμού «Μια Κρήτη, ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ – ΑΝΘΡΩΠΟΣ» είναι μια καλλιτεχνική απεικόνιση του πήλινου αγαλματιδίου του 1650 π.Χ. από θολωτό τάφο στο Καμηλάρι της Μεσαράς που βρίσκεται στο Αρχαιολογικό Μουσείο Ηρακλείου με τέσσερις ανθρώπινες φιγούρες που χορεύουν σε κύκλο πιασμένοι από τους ώμους. Από κάτω βρίσκονται οι λέξεις «Μια Κρήτη» με χειρόγραφους χαρακτήρες και πιο κάτω οι λέξεις «ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ – ΑΝΘΡΩΠΟΣ» με τη γραμματοσειρά Myriad Pro Bold.

 

ΑΝΗΨΗΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Υποψήφιος Περιφερειάρχης Κρήτης

 

ΘΑΝΟΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                          

 Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Περιφερειακής Ενότητας Χανίων

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΧΑΝΙΩΝ

 

1.             Αναστασιάδη ΑικατερίνΗ  του Παναγιώτη  

2.             Ανηψητάκη Βασιλεία του Ανδρέου

3.             Αρνέλλος Ιωάννης του Σωτηρίου       

4.             Δαμβόγλου Αικατερίνη του Κωνσταντίνου

5.             Καλυβιανάκη - Σκαλιδάκη Αικατερίνη του  Ιωάννου

6.             Κανδύλας Σεραφείμ του Κωνσταντίνου

7.             Κουτσούμπας Πέτρος του Νικολάου

8.             Μαρκάκης Ευάγγελος του Στυλιανού

9.             Παπαδάκη Αλεξάνδρα του Αριστείδη

10.           Παπαδομανωλάκη Αννα-Αναστασία του Κωνσταντίνου

11.           Παπαδοπεράκης Γεώργιος του Λεωνίδα

12.           Ρουμελιώτου Κερασούλα του Αναστασίου

13.           Σιγανού Χαρίκλεια του Εμμανουήλ

14.           Τίλκα Μίρα του Αντων

 

 

 

 

 

 

 

 

Ε) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ με το όνομα ΚΡΗΤΗ ΠΡΩΤΗ ΔΥΝΑΜΗ

Έμβλημα συνδυασμού : αποτελείται από το περίγραμμα της Κρήτης, σχεδιασμένο με πορτοκαλί χρώμα, στην πάνω αριστερή πλευρά υπάρχει μια πινελιά από ανοιχτό πράσινο χρώμα και στην κάτω αριστερή πλευρά υπάρχει αντίστοιχη πινελιά γαλάζιου χρώματος. Ακριβώς κάτω από το σήμα υπάρχει το εξής κείμενο : «ΚΡΗΤΗ ΠΡΩΤΗ ΔΥΝΑΜΗ Με καθαρή ματιά συνεχίζουμε! Σταύρος Αρναουτάκης». Το «ΚΡΗΤΗ» βρίσκεται στην πρώτη γραμμή με κεφαλαία έντονα πράσινα γράμματα, στην ακριβώς από κάτω γραμμή βρίσκεται το «ΠΡΩΤΗ ΔΥΝΑΜΗ» με κεφαλαία κόκκινα γράμματα. Στην επόμενη γραμμή με ιδιαίτερη γραμματοσειρά τίθεται η πρόταση «Με καθαρή ματιά συνεχίζουμε!».  Στην τελευταία γραμμή τίθεται με κεφαλαία κόκκινα γράμματα το ονοματεπώνυμο του υποψήφιου Περιφερειάρχη «ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΝΑΟΥΤΑΚΗΣ».

 

ΑΡΝΑΟΥΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΦΩΚΙΩΝΑ

Υποψήφιος Περιφερειάρχης Κρήτης

 

ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης  Περιφερειακής Ενότητας Χανίων

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΧΑΝΙΩΝ

 

 1. Βεστάκης Νικόλαος του Γεωργίου

2. Γιαννούλης Νικόλαος του Κωνσταντίνου

3. Καλλέργης Ιάκωβος του Σταματίου

4. Καλογερής Νικόλαος του Ιωάννη

5. Κόλλια Βασιλεία (Βίκυ) του Αναστασίου

6. Κουρουπάκης Αναστάσιος (Τάσος) του Περικλή

7. Κώτσογλου Κυριάκος του Γεωργίου

8. Λεβάκη Ολγα του Ιωάννη

9. Λιλικάκη- Κοτσάκη Αικατερίνη του Θεμιστοκλή

10. Μαζανάκης Οδυσσέας του Γεωργίου

11. Μιχελογιάννης Δημήτριος του Ιωσήφ

12. Μπασιάς Λουκάς του Κωνσταντίνου

13. Μπικάκη-Παπαδάκη Μαρία του Ελευθερίου

14. Παπαδογιαννάκη Κωστούλα (Κωνσταντίνα) του Γεωργίου

15. Πολιουδάκης Γεώργιος του Παύλου

16. Πρωτοπαπαδάκη-Μπελιβάνη Ζαχαρένια του Παύλου

17. Σημανδηράκης  Παναγιώτης του Αντωνίου

18. Τζανακάκη-Μελισσάρη Μαρία του Μιχαήλ

19.  Τζωρτζάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη

20.  Τραχαλάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου

ΣΤ) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ με την ονομασία «ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ»

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΕΜΒΛΗΜΑΤΟΣ: Το κεφαλαίο γράμμα της ελληνικής αλφαβήτου «Ε», το οποίο βρίσκεται εντός δάφνινης στεφάνης. 

 

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

Υποψήφιος Περιφερειάρχης Κρήτης

 

ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης  Περιφερειακής Ενότητας Χανίων

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΧΑΝΙΩΝ

 

1. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 2. ΒΛΑΜΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΓΑΡΜΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5. ΚΑΣΣΟΜΕΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

6. ΚΟΝΙΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

8. ΜΑΡΑΚΑ ΑΝΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

9. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΒΑΓΙΩ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

10. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

11. ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

12. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

13.  ΧΩΡΑΦΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

 Ζ) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ με την ονομασία «ΚΡΗΤΗ ΜΠΟΡΟΥΜΕ»

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΜΒΛΗΜΑΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ : Είναι μία συμβολική έγχρωμη παράσταση που αφορά ομάδα τεσσάρων ατόμων, όσες οι εκλογικές περιφέρειες της Κρήτης, που ίσταται στο αριστερό πλάγιο μέρος της επωνυμίας του Συνδυασμού «ΚΡΗΤΗ ΜΠΟΡΟΥΜΕ» κάτω από την υπογραμμή της οποίας σημειώνεται «κανένας Κρητικός μόνος του». Το έγχρωμο της παράστασης αναλύεται στο πορτοκαλί του ήλιου, στο γαλάζιο του Ελληνικού ουρανού, στο λαδί των Κρητικών ελαιώνων και στο βαθύ μπλέ της Μεσογείου και αποτυπώνει την κοινή προσπάθεια όλων μας.

 

ΤΣΟΚΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

Υποψήφιος Περιφερειάρχης Κρήτης

 

Σταματάκης Εμμανουήλ του Αρτεμίου

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης  Περιφερειακής Ενότητας Χανίων

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΧΑΝΙΩΝ

 

1. Βιττωράκης Εμμανουήλ του Ευτυχίου

2. Δρακακάκης Ιωάννης του Κωνσταντίνου

3. Καλογρίδης  Εμμανουήλ του Νικολάου

4. Κλεινάκη Γεωργία-Ραφαέλα του Ιωάννη

5. Κονταξάκης  Γεώργιος του Γεωργίου

6. Κωνσταντουλάκης  Σταμάτιος του Αντωνίου

7. Λαγουδάκης Μιχαήλ του Δημητρίου

8. Μανουσέλης Νικόλαος του Νικολάου

9. Μαρινάκης Εμμανουήλ του Στυλιανού

10. Μαρκογιαννάκης Αλέξανδρος του Εμμανουήλ

11. Μιχαλάκης Ιωάννης του Πολύδωρα

12.  Ντιγριντάκη-Μανούσακα Ελευθερία (Ρία) του Εμμανουήλ

13.  Πατεράκη  Αναστασία (Νατάσα) του Νεκταρίου

14.  Πατεράκης Νικόλαος του Βαρθολομαίου

15.  Πυροβολάκης Ευτύχιος του Εμμανουήλ

16.  Σημαντηράκης Μάρκος του Γεωργίου

17.  Σπαντιδάκης Βλάσιος του Βλάσιου

18.  Σταματάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ

19.  Τσοντάκης Χρήστος του Ηλία

20.  Χιωτάκη Εμμανωλία (Εμμανουέλα) του Κωνσταντίνου

 

 

            Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 18η Μαΐου 2014 ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει την 07:00 ώρα και θα λήξει την 19:00 ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την υπ΄αριθμ. 55073/2.5.2014 απόφαση  του Αντιπεριφερειάρχη Χανίων.(θα παρατεθούν τα εκλογικά τμήματα και καταστήματα ψηφοφορίας).

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΙΝΑΧΩΡΙΟΥ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

    68ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Αμυγδαλοκεφαλίου

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Αμυγδαλοκεφαλίου

 Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Αμυγδαλοκεφαλίου.

69ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Βάθης

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Βάθης

 

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βάθης.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Βάθης Κοινοτικοί Εκλογείς.

70ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Βλάτους

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα  Βλάτους

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βλάτους.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Βλάτους Κοινοτικοί Εκλογείς.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΙΝΑΧΩΡΙΟΥ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

71ο

Εκλογικού Διαμερίσματος ΄Ελους

Δημοτικό Σχολείο ΄Ελους

α) Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος ΄Ελους.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Έλους Κοινοτικοί Εκλογείς.

72ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κάμπου

Ενοριακό Κέντρο Κάμπου

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κάμπου.

73ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κεφαλίου

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Κεφαλίου

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κεφαλίου.

74ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Περιβολίων

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Περιβολίων

α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Περιβολίων.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Περιβολίων Κοινοτικοί Εκλογείς.

75ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Στροβλών

Ενοριακό Κέντρο Στροβλών

 Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Στροβλών.

 

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

76ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Γραμβούσας

Αίθουσα Ενοριακού Κέντρου  Γραμβούσας

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Γραμβούσας των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ, Λ και  Μ.

77ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Γραμβούσας

Αίθουσα Κοινοτικού Ιατρείου Γραμβούσας

α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος  Γραμβούσας των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Γραμβούσας Ετεροδημότες Εκλογείς.

 γ) Ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Γραμβούσας Κοινοτικός Εκλογέας.

78ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλαθενών

Δημοτικό Σχολείο Καλαθενών

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Καλαθενών.

 

79ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλλεργιανών

Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου Καλλεργιανών

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καλλεργιανών.

 

 

 

 

 

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

80ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου

1ο Γυμνάσιο Κισσάμου

(αίθουσα 1)

 α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, και Γ (μέχρι και την εκλογέα ΓΡΥΛΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΒΥΣΣΙΝΙΑ).

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Κισσάμου Ετεροδημότες Εκλογείς.

 γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Κισσάμου Κοινοτικοί Εκλογείς.

δ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους εκλογείς :

- Της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Κισσάμου 

- Του Αστυνομικού Τμήματος Κισσάμου

- Του Ε/Γ –Ο/Γ «ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ»

81ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου

1ο Γυμνάσιο Κισσάμου

(αίθουσα 2)

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ (μέχρι και τον εκλογέα ΚΟΝΤΟΠΥΡΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ).

82ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου

1ο Γυμνάσιο Κισσάμου

(αίθουσα 3)

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Κ (από την εκλογέα ΚΟΡΑΚΑΚΗ ΑΡΕΤΗ), Λ, Μ (μέχρι και τον εκλογέα ΜΑΡΤΣΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ).

 

 

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΚΙΣΣΑΜΟΥ

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

83ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου

1ο Δημοτικό Σχολείο Κισσάμου

(αίθουσα 1)

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ (από την εκλογέα ΜΑΣΜΑΝΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ), Ν, Ξ, Ο, Π (μέχρι και τον εκλογέα ΠΑΡΤΣΑΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟ).

   84ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου

1ο Δημοτικό Σχολείο Κισσάμου

(αίθουσα 2)

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Π (από την εκλογέα ΠΑΣΑΛΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ) , Ρ και Σ. 

85ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου

2ο Δημοτικό Σχολείο Κισσάμου

(αίθουσα 1)

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

86ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κουκουναράς

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Κουκουναράς

Οι εκλογείς  οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κουκουναράς.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΚΙΣΣΑΜΟΥ 

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

87ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Λουσακιών

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Λουσακιών

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Λουσακιών.  

 

  88ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου

Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου

α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ και Λ .

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου.

γ) Ο Κοινοτικός εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου.

89ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου

Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου

 Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ  , Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

90ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου (Συνοικισμός Σφηναρίου)

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Σφηναρίου

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου του συνοικισμού Σφηναρίου.

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΚΙΣΣΑΜΟΥ 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

91ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Πολυρρήνιας

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Πολυρρήνιας

 α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Πολυρρήνιας.

β) Ο Κοινοτικός εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Πολυρρήνιας.

92ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Σηρικαρίου

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Σηρικαρίου

α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Σηρικαρίου.

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Σηρικαρίου.

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΜΥΘΗΜΝΗΣ

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

93ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Δραπανιά

Δημοτικό Σχολείο Δραπανιά

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Δραπανιά των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Ι, Κ, Λ, και Μ.

94ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Δραπανιά

Δημοτικό Σχολείο Δραπανιά

α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Δραπανιά των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Δραπανιά. 

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Δραπανιά Κοινοτικοί Εκλογείς.

95ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Βουλγάρω

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Βουλγάρω

 α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Βουλγάρω. 

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Βουλγάρω Ετεροδημότες Εκλογείς.

γ) Ο Κοινοτικός εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βουλγάρω. 

 

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΜΥΘΗΜΝΗΣ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

96ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλουδιανών

Δημοτικό Σχολείο Καλουδιανών

α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Καλουδιανών.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Καλουδιανών Ετεροδημότες Εκλογείς.

γ) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους εκλογείς :

- Του Κ.Α  17550 .

97ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Μαλαθύρου

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Μαλαθύρου

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Μαλαθύρου.

98ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Περβολακίων

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Περβολακίων

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Περβολακίων.

99ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Ποταμίδας

Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου  Ποταμίδας

 α)Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Ποταμίδας.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Ποταμίδας Κοινοτικοί Εκλογείς.

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΜΥΘΗΜΝΗΣ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

 

100ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Ρόκκας

Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου  Ρόκκας

α)Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Ρόκκας.

β) Ο Ετεροδημότης εκλογέας ο γραμμένος στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Ρόκκας. 

 

101ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Σασάλου

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Σασάλου

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Σασάλου.

102ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Σφακοπηγαδίου

Δημοτικό Σχολείο Σφακοπηγαδίου

 α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Σφακοπηγαδίου.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού διαμερίσματος Σφακοπηγαδίου Ετεροδημότες Εκλογείς.

103ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Τοπολίων

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Τοπολίων

 Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Τοπολίων.

104ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Φαλελιανών

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Φαλελιανών

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Φαλελιανών.

105ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Χαιρεθιανών

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Χαιρεθιανών

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Χαιρεθιανών.

 

 

            Οι Περιφερειακοί Σύμβουλοι της εκλογικής περιφέρειας Χανίων  ανέρχονται σε  δέκα τρείς (13).

Το πρόγραμμα αυτό να τοιχοκολληθεί έξω από κάθε κατάστημα ψηφοφορίας και στα δημοσιότερα μέρη των δήμων και των κοινοτήτων και των συνοικισμών αυτών.

 

 

 

                                                                                                                        Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

                                                                                                        ΜΥΛΩΝΑΚΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

                                                                                                                       

 

Νέα Ανακοινώσεις

©Δήμος Κισσάμου