Είσοδος
 el  en

Είσοδος

Είστε νέος χρήστης; Εγγραφείτε!

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΩΝ 2015

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                  23/1/2015

ΝΟΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 

Ο Δήμαρχος

 

Έχοντας υπόψη:

 

1. Τις διατάξεις του ν.3852/2010 "Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης - Πρόγραμμα Καλλικράτης" (Α΄87).

 

2. Την αριθ. 2/2015 από 10/1/2015 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Χανίων, με την οποία ανακηρύχτηκαν οι αναφερόμενοι σ’ αυτήν εβδομήντα έξι (76) υποψήφιοι βουλευτές της εκλογικής περιφέρειας Χανίων για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 25ης Ιανουαρίου 2015.

 

 

 

Γ Ν Ω Σ Τ Ο Π Ο Ι Ο Υ Μ Ε  Ο Τ Ι

 

. Για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 25ης Ιανουαρίου 2015 ανακηρύχτηκαν για την εκλογική περιφέρεια Χανίων :

 

            Α) Οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων :

 

 

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

 

  1. ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Επαμεινώνδα 
  2. ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  3. ΓΚΙΖΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του  Ιωάννη
  4. ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Εμμανουήλ
  5. ΣΤΑΣΣΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΛΒΙΡΑ (ΕΛΒΗ)  του Φαίδρου
  6. ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗ –ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ)  του Νικολάου

 

 

 ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ  

 

  1. ΒΑΓΙΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΑΛΙΑ)  του Νικολάου
  2. ΔΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  3. ΜΠΑΛΩΜΕΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του Δημήτρη 
  4. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του Παναγιώτη 
  5. ΠΟΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Πέτρου
  6. ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μηνά

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ  ( ΠΑ.ΣΟ.Κ.)

 

  1. ΚΑΒΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Γεωργίου  
  2. ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Κωνσταντίνου
  3. ΚΟΥΡΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  του Μιχαήλ
  4. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ του Νικολάου
  5. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Εμμανουήλ
  6. ΠΟΥΛΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Ιωάννη

 

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ -  ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

 

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Σίμου  
  2. ΓΑΡΜΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ του Χρήστου  
  3. ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη 
  4. ΜΑΜΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Παναγιώτη
  5. ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Εμμανουήλ

 

 

 

 

 

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ   

 

  1. ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου 
  2. ΚΟΥΜΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ του Γεωργίου  
  3. ΛΟΥΤΣΕΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Εμμανουήλ 
  4. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Κωνσταντίνου
  5. ΜΕΛΙΣΣΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Στυλιανού
  6. ΡΗΓΑΝΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Δημητρίου

 

Τελεία – Απόστολος Γκλέτσος

 

  1. ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νικολάου

 

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

 

  1. ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Ανδρέα

 

 

ΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΩΝ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΩΝ

 

  1. ΖΕΚΑΚΗ-ΣΓΟΥΡΟΜΑΛΛΗ ΣΟΦΙΑ του Δημοσθένη
  2. ΜΑΡΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  3. ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παύλου
  4. ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Εμμανουήλ
  5. ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του Νικολάου
  6. ΧΑΛΑΚΑΤΕΒΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του  Ιωάννη 

 

 

ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Γ.ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ (ΛΑ.Ο.Σ.)

 

  1. ΒΛΑΜΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του Αριστείδη
  2. ΒΛΑΣΤΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Δημοσθένη
  3. ΔΡΑΚΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ
  4. ΡΑΛΛΗ ΙΣΜΗΝΗ του Ελευθερίου
  5. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ του Μιχαήλ
  6. ΧΑΙΡΕΤΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του Εμμανουήλ

 

 

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 

 

  1. ΓΙΟΥΡΜΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Σπυρίδωνος
  3. ΜΕΝΤΕΣΙΔΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ του Ιωάννη
  4. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦΙΑ του Σωτήρη

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗΣ (Ε.Δ.Ε.Μ.)

 

  1. ΜΑΝΤΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Σπυρίδωνα  

 

 

ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ  

 

  1. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Παναγιώτη
  2. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΔΑΦΝΗ του Μανούσου
  3. ΜΑΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ 
  4. ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αντωνίου 
  5. ΣΗΦΟΔΑΣΚΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη
  6. ΦΤΥΛΙΤΑΚΗ ΝΙΚΗ του Μιχαήλ

 

 

ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ –

ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. – Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας & Μετωπική Αριστερή Συμπόρευση – ΜΑΡΣ-πολιτική συνεργασία δυνάμεων και αγωνιστών/στριών

 

  1. ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
  2. ΔΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ του Νικολάου 
  3. ΚΑΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Ελευθερίου
  4. ΜΠΕΛΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
  5. ΠΙΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ 
  6. ΡΙΖΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του Νικολάου 

 

 

ΚΚΕ (μ-λ) – Μ-Λ ΚΚΕ-ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

 

  1. ΑΡΧΟΛΕΩΝ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΚΟΚΟΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Νικολάου  
  3. ΝΤΑΜΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Εμμανουήλ 
  4. ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του Ιωσήφ
  5. ΧΑΡΤΖΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

 

 

ΠΡΑΣΙΝΟΙ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ 

 

  1. ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του Ιωάννη  
  2. ΜΠΟΝΑΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Φωτίου
  3. ΣΚΟΥΛΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΛΠΩ) του Εμμανουήλ-Ελευθερίου
  4. ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ

 

 

 

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ,ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΛΕΥΚΟ,ΠΥΡΙΚΑΥΣΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑ, ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ-

ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ 

 

  1. ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  Γεωργίου 
  2. ΓΥΠΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  3. ΚΑΠΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Εμμανουήλ
  4. ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  Μιχαήλ
  5. ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Νικολάου
  6. ΨΑΡΑΚΗ-ΠΟΠΟΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ  του Ιωσήφ 

 

 

 

Β) Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικρατείας

 

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

 

  1. ΦΟΡΤΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Πέτρου 
  2. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννου
  3. ΚΕΡΑΜΕΩΣ ΝΙΚΗ του Κωνσταντίνου
  4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου
  5. ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Παναγιώτη
  6. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Ευθυμίου
  7. ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
  8. ΓΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνος
  9. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Ιωάννη

10.  ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ-ΤΣΙΡΙΝΤΑΝΗ ΠΑΓΩΝΑ του Νικολάου

11.  ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  Θεοδώρου

12.  ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Θωμά

 

 

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

 

  1. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αγγέλου
  2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του Αντωνίου
  3. ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Βασιλείου
  4. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ  του Λαζάρου
  5. ΤΟΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στεφάνου
  6. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ζαχαρία
  7. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  8. ΦΙΛΙΝΗ ΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου
  9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αβραάμ

10.  ΓΕΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του Αλεξάνδρου

11.  ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Θεμιστοκλή

12.  ΠΕΛΕΓΡΙΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Νικολαόυ

 

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ  ( ΠΑ.ΣΟ.Κ.)

 

  1. ΦΛΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Διαμαντή
  2. ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεοφάνη
  3. ΜΠΙΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
  4. ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΝΝΑ του Αντωνίου
  5. ΟΥΣΟΥΛΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Προδρόμου
  6. ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Βαρσάμη
  7. ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γρηγορίου
  8. ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του  Δημητρίου
  9. ΤΟΥΦΕΞΗ-ΠΑΝΤΟΥ ΑΝΝΑ του Αθανασίου

10.  ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου

11.  ΚΑΤΣΙΜΠΑΡΔΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΝΑΓΙΑ) του Γεωργίου

12.  ΠΙΕΡΡΑΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του  Στεφάνου

 

 

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

 

  1. ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ηλία
  2. ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  3. ΔΟΛΤΣΙΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
  4. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του  Βασιλείου
  5. ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου
  6. ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στυλιανού

 

 

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ  

 

  1. ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου
  2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  3. ΧΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου
  4. ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανέστη
  5. ΟΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Γεωργίου
  6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ελευθερίου
  7. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  8. ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
  9. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ(ΜΑΙΡΗΝΗ) συζ. Αναστασίου

10.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα

11.  ΡΑΖΟΥ ΛΟΥΙΖΑ του Σπυρογιάννη

12.  ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Τελεία- Απόστολος Γκλέτσος

 

  1. ΓΚΑΝΗΣ ΒΑΪΟΣ του  Κωνσταντίνου
  2. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου
  3. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΝΙΚΗ) του Μιχαήλ
  4. ΚΑΡΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Αθανασίου
  5. ΠΕΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Χρήστου

 

 

ΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΩΝ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΩΝ  

 

  1. ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του Παναγιώτη
  2. ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού
  3. ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Νικολάου
  4. ΛΕΧΟΥΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
  5. ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΟΛΓΑ του Ηρακλή
  6. ΑΧΜΕΝΤ ΜΩΧΑΜΕΝΤΙΝ (ACHMENT MOCHAMENTIN) ΜΟΑΒΙΑ

      (MOAVIA) του Μωχαμεντίν (MOCHAMENTIN)

  1. ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Εμμανουήλ
  2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του Ιωάννη
  3. ΠΟΛΙΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Χρήστου

10.  ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του Ευαγγέλου

11.  ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Νικολάου

12.  ΚΟΚΟΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Σεραφείμ

 

 

 

ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Γ.ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ (ΛΑ.Ο.Σ)

 

  1. ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αντωνίου
  2. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου
  3. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Θεοδώρου
  4. ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΣΟΦΙΑ του Παναγιώτη
  5. ΤΣΑΡΟΥ- ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Σπύρου
  6. ΧΑΡΙΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Παύλου
  7. ΔΕΣΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Σπυρίδωνα
  8. ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΣΤΕΦΑΝΟΣ του  Χαραλάμπους
  9. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Νικολάου

10.  ΜΠΑΜΠΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Θεοδώρου

11.  ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Μιχαήλ

12.  ΣΑΛΑΒΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

 

 

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

 

  1. ΣΠΙΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
  2. ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου

 

ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗΣ (Ε.Δ.Ε.Μ.)

 

  1. ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ανδρέα Ελευθερίου Αντωνίου

 

 

ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

 

  1. ΚΑΡΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
  2. ΣΚΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
  3. ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
  4. ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΝΑ του Ιωάννη
  5. ΚΑΛΑΒΡΕΖΟΥ ΙΟΛΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου
  6. ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου
  7. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
  8. ΛΑΜΠΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Παναγιώτη
  9. ΜΑΛΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Παναγιώτη

10.  ΜΑΡΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

11.  ΜΕΝΟΥΔΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του Φωτίου

12.  ΜΟΥΓΕΡ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Σταματίου

 

 

ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ –

ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. – Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας & Μετωπική Αριστερή Συμπόρευση – ΜΑΡΣ- πολιτική συνεργασία δυνάμεων και αγωνιστών/στριών

 

  1. ΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στέργιου
  2. ΓΡΟΛΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  3. ΔΕΛΑΣΤΙΚ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΓΑΣΠΑΡ του Χρύσανθου
  4. ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος
  5. ΚΑΤΣΙΑΒΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
  6. ΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Τηλέμαχου
  7. ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γρηγορίου
  8. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αριστείδη
  9. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου

10.  ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος

11.  ΦΩΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ηλία-Ιωάννη

12.  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του  Αθανασίου

 

 

 ΠΡΑΣΙΝΟΙ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ

 

  1. ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
  2. ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΥ ΟΛΓΑ του Νικολάου
  3. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στεφάνου
  4. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Γεωργίου
  5. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του Χρήστου
  6. ΒΙΤΑΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΛΕΙΑ) του Βασιλείου
  7. ΑΡΣΕΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του Γεωργίου
  8. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του Μιχαήλ
  9. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

10.  ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αλεξάνδρου

11.  ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη

12.  ΣΑΜΠΑΤΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Θεοδώρου

 

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ,ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΛΕΥΚΟ,ΠΥΡΙΚΑΥΣΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑ, ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ-

ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ 

 

  1. ΚΟΥΪΚ ΤΕΡΕΝΣ-ΣΠΕΝΣΕΡ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Φίλιππα
  2. ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστείδη
  3. ΝΤΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
  4. ΔΡΟΣΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Βασιλείου
  5. ΜΑΚΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Χρήστου
  6. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννου
  7. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του Κυριάκου
  8. ΛΙΝΤΟΒΟΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Νικολάου
  9. ΡΕΤΣΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Νικολάου

10.  ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Χρήστου

11.  ΚΑΚΑΡΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπύρου

12.  ΣΓΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σγουρή

 

 

 

            Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 25η Ιανουαρίου 2015 ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει την 07:00 ώρα και θα λήξει την 19:00 ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την υπ΄αριθμ. 2557/9.1.2015 και την 2560/9.1.2015 (για τους Ετεροδημότες)του Αντιπεριφερειάρχη Χανίων .

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΙΝΑΧΩΡΙΟΥ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

  

    62ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Αμυγδαλοκεφαλίου

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Αμυγδαλοκεφαλίου

 Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Αμυγδαλοκεφαλίου.

63ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Βάθης

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Βάθης

 

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βάθης.

64ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Βλάτους

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα  Βλάτους

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Βλάτους.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΙΝΑΧΩΡΙΟΥ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

  

65ο

Εκλογικού Διαμερίσματος ΄Ελους

Δημοτικό Σχολείο ΄Ελους

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος ΄Ελους.

 

66ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κάμπου

Ενοριακό Κέντρο Κάμπου

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κάμπου.

67ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κεφαλίου

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Κεφαλίου

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κεφαλίου.

68ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Περιβολίων

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Περιβολίων

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Περιβολίων.

 

69ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Στροβλών

Ενοριακό Κέντρο Στροβλών

 Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Στροβλών.

 

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

  

70ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Γραμβούσας

Αίθουσα Ενοριακού Κέντρου  Γραμβούσας

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Γραμβούσας των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ, Λ και  Μ.

71ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Γραμβούσας

Αίθουσα Κοινοτικού Ιατρείου Γραμβούσας

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος  Γραμβούσας των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω

 

72ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλαθενών

Δημοτικό Σχολείο Καλαθενών

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Καλαθενών.

 

73ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλλεργιανών

Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου Καλλεργιανών

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Καλλεργιανών.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

  

74ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου

1ο Γυμνάσιο Κισσάμου

(αίθουσα 1)

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε και Ζ

 

75ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου

1ο Γυμνάσιο Κισσάμου

(αίθουσα 2)

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Η, Θ, Ι, και Κ.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους εκλογείς :

- Του Ε/Γ –Ο/Γ «ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ»

76ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου

1ο Γυμνάσιο Κισσάμου

(αίθουσα 3)

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα Λ, Μ,Ν, και Ξ 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

  

77ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου

1ο Δημοτικό Σχολείο Κισσάμου

(αίθουσα 1)

α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Ο, Π,Ρ,Σ, (μέχρι και τον εκλογέα ΣΤΗΜΑΔΩΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟ).

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους εκλογείς :

- Του Αστυνομικού Τμήματος Κισσάμου

   78ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου

1ο Δημοτικό Σχολείο Κισσάμου

(αίθουσα 2)

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Κισσάμου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Σ (από την εκλογέα ΣΤΙΒΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ), Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω. 

 

79ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Κουκουναράς

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Κουκουναράς

Οι εκλογείς  οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Κουκουναράς.

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΚΙΣΣΑΜΟΥ 

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

  

80ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Λουσακιών

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Λουσακιών

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Λουσακιών.  

 

  81ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου

Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Α, Β, Γ, Δ, Ε, Ζ, Η, Θ, Ι, Κ και Λ .

 

82ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου

Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου

Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου των οποίων το επώνυμο αρχίζει από τα γράμματα Μ , Ν, Ξ, Ο, Π, Ρ, Σ, Τ, Υ, Φ, Χ, Ψ και Ω.

83ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου (Συνοικισμός Σφηναρίου)

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Σφηναρίου

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Πλατάνου του συνοικισμού Σφηναρίου.

 

 

 

 

 

 

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΚΙΣΣΑΜΟΥ 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

  

84ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Πολυρρήνιας

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Πολυρρήνιας

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Πολυρρήνιας.

 

85ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Σηρικαρίου

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Σηρικαρίου

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Σηρικαρίου.

 

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΜΥΘΗΜΝΗΣ

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

  

86ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Δραπανιά

Δημοτικό Σχολείο Δραπανιά

 Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Δραπανιά.

87ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Βουλγάρω

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Βουλγάρω

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Βουλγάρω. 

 

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΜΥΘΗΜΝΗΣ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

  

88ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Καλουδιανών

Δημοτικό Σχολείο Καλουδιανών

α) Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Καλουδιανών.

β) Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους εκλογείς :

- Του Κ.Α  17550 .

89ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Μαλαθύρου

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Μαλαθύρου

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Μαλαθύρου.

90ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Περβολακίων

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Περβολακίων

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Περβολακίων.

91ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Ποταμίδας

Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου  Ποταμίδας

 Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Ποταμίδας.

 

 

 

4. ΔΗΜΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΜΥΘΗΜΝΗΣ

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

  

92ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Ρόκκας

Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου  Ρόκκας

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Ρόκκας.

 

93ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Σασάλου

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Σασάλου

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Σασάλου.

94ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Σφακοπηγαδίου

Δημοτικό Σχολείο Σφακοπηγαδίου

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Σφακοπηγαδίου.

 

95ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Τοπολίων

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Τοπολίων

 Οι εκλογείς γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Εκλογικού Διαμερίσματος Τοπολίων.

96ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Φαλελιανών

Πρώην Δημοτικό Σχολείο Φαλελιανών

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Φαλελιανών.

97ο

Εκλογικού Διαμερίσματος Χαιρεθιανών

Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα Χαιρεθιανών

Οι εκλογείς οι γραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του εκλογικού Διαμερίσματος Χαιρεθιανών.

 

 

 

 

 

Α/Α

ΕΚΛΟΓ.

ΤΜΗΜΑ

ΝΟΜΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ &

ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ

ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ

  

1st  

1ο Ειδικό Εκλογικό Τμήμα Ετεροδημοτών Χανίων (ΑΜΙΓΕΣ)

1ο Λύκειο Χανίων (τέως κτήριο ΑΒΕΑ έναντι Κολυμβητηρίου)

Αίθουσα  1 

 

Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους ετεροδημότες εκλογείς της βασικής εκλογικής Περιφέρειας Β’ ΑΘΗΝΩΝ των οποίων το επώνυμο αρχίζει από το Α έως και το Ω

 

2ο    

2ο Ειδικό Εκλογικό Τμήμα Ετεροδημοτών Χανίων (ΜΙΚΤΟ)

1ο Λύκειο Χανίων (τέως κτήριο ΑΒΕΑ έναντι Κολυμβητηρίου)

Αίθουσα  2 

 

Οι γραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους ετεροδημότες εκλογείς των βασικών εκλογικών Περιφερειών Α’ ΑΘΗΝΩΝ, Β’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ και Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ των οποίων το επώνυμο αρχίζει από το Α έως και το Ω

 

 

Το πρόγραμμα αυτό να τοιχοκολληθεί έξω από κάθε κατάστημα ψηφοφορίας και στα δημοσιότερα μέρη των δήμων και των κοινοτήτων και των συνοικισμών αυτών.

 

 

 

                                                                                                                        Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

 

                                                                                                        ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 

 

Νέα Ανακοινώσεις

©Δήμος Κισσάμου